Acılı Tarhana Tombul 500gr
Acılı Tarhana Tombul 500gr

Acılı Tarhana Tombul 500gr

Fiyat : ₺125,00(KDV Dahil)

Sağlığınız için tamamen Organik ürünümüz Trakyadangetir.com ile sofralarınızı lezzetlendiriyor.

içindekiler: tam buğday unu,taze kırmızı biber (kapya acıbiber),ekşi maya,domates,yoğurt,kuru soğan,kuru nane,deniz tuzu.

alerjen uyarısı: tam buğday unu(gluten),süt ürünleri yoğurt içerir.

Tarım ilacı olmadan, doğaya saygılı, çiftçinin eğitildiği, tohumun denetlendiği gerçek organik ürünü sepetinize şimdi ekleyin.

:
Son dönemde tüketicilerin organik ürün tercih etmesinin en önemli sebebi, ürünün üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı olarak üretilmesi. Ayrıca diğer en önemli noktalardan biri de Avrupa Birliği standart ve kurallarına göre T.C Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirmiş olduğu sertifika kuruluşları tarafından her aşamada çiftçileri denetim altında tutması.

 


Bu denetimler, tükettiğiniz organik ürünlerin her aşamada tarım ilacı olmadan, doğaya saygılı, çiftçinin eğitildiği, tohumun denetlendiğinin çok önemli bir göstergesidir. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ise doğal ürün, köy ürünü, hormonsuz, %100 doğal gibi ibareler o ürünün organik ürün olduğu anlamına gelmiyor. Herkesin doğal tanımı birbirinden farklı ve bakış acısında göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en güvenilir nokta uluslararası düzeyde ilke, kriter, standart ve yönetmeliklerle belirlenmiş sertifikalı ürünleri tercih etmek. Bunun için ürünün üzerinde yer alan logoları dikkatle incelemelisiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR