Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium  Ahıskalı İsa Efendi 500 ml
Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium  Ahıskalı İsa Efendi 500 ml

Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa Efendi 500 ml

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺85,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,00(KDV Dahil)

 

Bizi piyasadaki diğer üzüm sirkelerinden ayıran özelliğimiz sirkemize gösterdiğimiz özen ve insan sağlığına duyduğumuz saygıdır. Merlot üzüm sirkesi Merlot şaraptan elde edilir ve Alkolsüzdür. Sirkelerimizi sadece mevsiminde taze toplanmış ve zirai ilaç kullanılmadan yetiştirilmiş Üzümlerden, yılda bir sefer üretmekteyiz. Üretimimizi geleneksel tarifimize bağlı kalarak doğal fermentasyon yöntemiyle ortalama 6-7 aylık bir sürede tamamlamaktayız. Üretim sürecinde sirkemizin içine herhangi bir katkı maddesi, asit, koruyucu katmamaktayız.. Şişeledikten sonra 2 ay dinlendirmeden sirkelerimizi satışa sunmuyoruz. Üzüm sirkesi yüzyıllardır insanlığın vazgeçemediği mucizevi bir şifa kaynağıdır. Biz de sizlere yüzlerce yıl önce üretilen Üzüm sirkelerinin tadını ulaştırabilmek için  asırlık özel tarifimizle, üretim sürecinde hijyen ve doğallığı her zaman ön planda tutarak sirkelerimizi beğeninize sunuyoruz..

Sağlığınız için tamamen Doğal ürünümüz Trakyadangetir.com ile sofralarınızı lezzetlendiriyor. Tarım ilacı olmadan, doğaya saygılı, çiftçinin eğitildiği, tohumun denetlendiği gerçek organik ürünü sepetinize şimdi ekleyin.

:
Son dönemde tüketicilerin organik ürün tercih etmesinin en önemli sebebi, ürünün üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı olarak üretilmesi. Ayrıca diğer en önemli noktalardan biri de Avrupa Birliği standart ve kurallarına göre T.C Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirmiş olduğu sertifika kuruluşları tarafından her aşamada çiftçileri denetim altında tutması.

 


Bu denetimler, tükettiğiniz organik ürünlerin her aşamada tarım ilacı olmadan, doğaya saygılı, çiftçinin eğitildiği, tohumun denetlendiğinin çok önemli bir göstergesidir. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ise doğal ürün, köy ürünü, hormonsuz, %100 doğal gibi ibareler o ürünün organik ürün olduğu anlamına gelmiyor. Herkesin doğal tanımı birbirinden farklı ve bakış acısında göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en güvenilir nokta uluslararası düzeyde ilke, kriter, standart ve yönetmeliklerle belirlenmiş sertifikalı ürünleri tercih etmek. Bunun için ürünün üzerinde yer alan logoları dikkatle incelemelisiniz.

 

 

 

Doğal Elma Sirkesi

 

Elma sirkesi son yıllarda popülerlik kazanmış gibi görünse de aslında yüzyıllardır yaraların tedavisinden saç ve cilt bakımına kadar pek çok alanda kullanılan doğal bir üründür. Günümüzde, yapılan çalışmalarda elma sirkesinin yüksek tansiyonu düşüren, antioksidan etkisiyle LDL kolesterolü düşüren ve kan şekerini düşüren etkisini doğrular nitelikte sonuçlar elde edilmiştir. 

 

İçindekiler:

Merlot Premium üzüm sirkesi

-

Besin Değerleri/100g.:

Enerji                       : kcal

Yağ                           : 0 g

Karbonhidrat         :  g

Protein                    : 0 g

 

PAKET BİLGİLERİ

GRAMAJ : 500 ML.

 

 

Etiketler
Merlot premium yıllanmış üzüm sirkesi ahıskalı, Merlot, Merlot Doğal, Merlot Doğal Üzüm, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa Efendi, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa Efendi 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa Efendi 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa Efendi ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı İsa ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı Efendi, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı Efendi 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı Efendi 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı Efendi ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Ahıskalı ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium İsa, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium İsa Efendi, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium İsa Efendi 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium İsa Efendi 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium İsa Efendi ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium İsa 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium İsa 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium İsa ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Efendi, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Efendi 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Efendi 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium Efendi ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Premium ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı İsa, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı İsa Efendi, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı İsa Efendi 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı İsa Efendi 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı İsa Efendi ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı İsa 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı İsa 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı İsa ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı Efendi, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı Efendi 500, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı Efendi 500 ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı Efendi ml, Merlot Doğal Üzüm Sirkesi Ahıskalı 500,