Organik Kızılcık Sirkesi BayrakÇiftliği
Organik Kızılcık Sirkesi BayrakÇiftliği
Organik Kızılcık Sirkesi BayrakÇiftliği

Organik Kızılcık Sirkesi BayrakÇiftliği

Fiyat : ₺21,00(KDV Dahil)

Sağlığınız için tamamen Organik ürünümüz Trakyadangetir.com ile sofralarınızı lezzetlendiriyor.

İçindekiler: organik kızılcık

Sirkemiz Hk.:  doğal fermantasyon yoluyla üretildiği için özellikle kapak açıldıktan sonra hava aldığı sürece tortu,renk değişimi ve sirke yüzeyine ''ana'' adı verilen şeffaf bir tabaka oluşabilir.bu durumlarda sirke süzülerek tekrar kullanılabilir.dolasıyla fermantasyon devam eder. bunun sebebi sirkenin pastörize ve filitre edilmemiş doğal olmasıdır.

Yararları/Faydaları: Bakterilere karşı vücudu korur. Kolesterolü dengeler. Kalp ve damar hastalıklarına karşı koruma sağlar. Kardiyovasküler hastalıklara karşı kullanılabilir. Kalp dostudur. Kan pıhtılaşması riskini azaltır. Diyabete yani kan şekerini düzenlemeye de yardım eder.

Tarım ilacı olmadan, doğaya saygılı, çiftçinin eğitildiği, tohumun denetlendiği gerçek organik ürünü sepetinize şimdi ekleyin.

:
Son dönemde tüketicilerin organik ürün tercih etmesinin en önemli sebebi, ürünün üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı olarak üretilmesi. Ayrıca diğer en önemli noktalardan biri de Avrupa Birliği standart ve kurallarına göre T.C Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirmiş olduğu sertifika kuruluşları tarafından her aşamada çiftçileri denetim altında tutması.

 


Bu denetimler, tükettiğiniz organik ürünlerin her aşamada tarım ilacı olmadan, doğaya saygılı, çiftçinin eğitildiği, tohumun denetlendiğinin çok önemli bir göstergesidir. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ise doğal ürün, köy ürünü, hormonsuz, %100 doğal gibi ibareler o ürünün organik ürün olduğu anlamına gelmiyor. Herkesin doğal tanımı birbirinden farklı ve bakış acısında göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en güvenilir nokta uluslararası düzeyde ilke, kriter, standart ve yönetmeliklerle belirlenmiş sertifikalı ürünleri tercih etmek. Bunun için ürünün üzerinde yer alan logoları dikkatle incelemelisiniz.

 

 

 

 

Benzer Ürünler