Yıllanmış Doğal Elma Sirkesi 500 ml
Yıllanmış Doğal Elma Sirkesi 500 ml
Yıllanmış Doğal Elma Sirkesi 500 ml

Yıllanmış Doğal Elma Sirkesi Ahıskalı İsa Efendi 500 ml

Fiyat : ₺42,00(KDV Dahil)

 

Bizi piyasadaki diğer elma sirkelerinden ayıran özelliğimiz sirkemize gösterdiğimiz özen ve insan sağlığına duyduğumuz saygıdır. Sirkelerimizi sadece mevsiminde taze toplanmış ve zirai ilaç kullanılmadan yetiştirilmiş elmalardan, yılda bir sefer üretmekteyiz. Üretimimizi geleneksel tarifimize bağlı kalarak doğal fermentasyon yöntemiyle ortalama 6-7 aylık bir sürede tamamlamaktayız. Üretim sürecinde sirkemizin içine herhangi bir katkı maddesi, asit, koruyucu katmamaktayız.. Şişeledikten sonra 2 ay dinlendirmeden sirkelerimizi satışa sunmuyoruz. Elma sirkesi yüzyıllardır insanlığın vazgeçemediği mucizevi bir şifa kaynağıdır. Biz de sizlere yüzlerce yıl önce üretilen elma sirkelerinin tadını ulaştırabilmek için  asırlık özel tarifimizle, üretim sürecinde hijyen ve doğallığı her zaman ön planda tutarak sirkelerimizi beğeninize sunuyoruz..

Sağlığınız için tamamen Doğal ürünümüz Trakyadangetir.com ile sofralarınızı lezzetlendiriyor. Tarım ilacı olmadan, doğaya saygılı, çiftçinin eğitildiği, tohumun denetlendiği gerçek organik ürünü sepetinize şimdi ekleyin.

:
Son dönemde tüketicilerin organik ürün tercih etmesinin en önemli sebebi, ürünün üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı olarak üretilmesi. Ayrıca diğer en önemli noktalardan biri de Avrupa Birliği standart ve kurallarına göre T.C Tarım Bakanlığı’nın yetkilendirmiş olduğu sertifika kuruluşları tarafından her aşamada çiftçileri denetim altında tutması.

 


Bu denetimler, tükettiğiniz organik ürünlerin her aşamada tarım ilacı olmadan, doğaya saygılı, çiftçinin eğitildiği, tohumun denetlendiğinin çok önemli bir göstergesidir. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ise doğal ürün, köy ürünü, hormonsuz, %100 doğal gibi ibareler o ürünün organik ürün olduğu anlamına gelmiyor. Herkesin doğal tanımı birbirinden farklı ve bakış acısında göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle en güvenilir nokta uluslararası düzeyde ilke, kriter, standart ve yönetmeliklerle belirlenmiş sertifikalı ürünleri tercih etmek. Bunun için ürünün üzerinde yer alan logoları dikkatle incelemelisiniz.

 

 

 

Doğal Elma Sirkesi

 

Elma sirkesi son yıllarda popülerlik kazanmış gibi görünse de aslında yüzyıllardır yaraların tedavisinden saç ve cilt bakımına kadar pek çok alanda kullanılan doğal bir üründür. Günümüzde, yapılan çalışmalarda elma sirkesinin yüksek tansiyonu düşüren, antioksidan etkisiyle LDL kolesterolü düşüren ve kan şekerini düşüren etkisini doğrular nitelikte sonuçlar elde edilmiştir. 

 

İçindekiler:

Dpğal elma sirkesi

-

Besin Değerleri/100g.:

Enerji                       : 39 kcal

Yağ                           : 0 g

Karbonhidrat         : 9.8 g

Protein                    : 0 g

 

PAKET BİLGİLERİ

GRAMAJ : 500 ML.